Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Gort Budowlani Łódź – Enea PTPS Piła 3:0

Podopieczne Jacka Pasińskiego w meczu 8. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przegrały z zespołem Grot Budowlanych Łódź 0:3.

Początek pierwszego seta oba zespoły zaczęły na podobnym poziomie, jednak z piłki na piłkę przewagę zaczęły zyskiwać gospodynie. Pilanki starały się odrabiać straty, reagował również trener Pasiński ale mimo poprawy gry łodzianki nie oddały już przewagi i wygrały seta do 16.

Drugi set dobrze rozpoczęły zawodniczki z Wielkopolski. Dobrze prezentowała się Agata Babicz oraz Dajana Bosković. Pilanki w pewnym momencie prowadziły już pięcioma punktami. Reagować starał się trener Kryształowicz jednak zawodniczki Enei PTPS Piła kontynuowały dobrą grę i wydawało się, że wyrównają stan meczu. W końcówce niestety pilanki oddały pole gry zawodniczkom z Łodzi, które to wykorzystały i najpierw wyrównały, a następnie wygrały seta do 21.

Po dziesięciominutowej przerwie stracona szansa w drugim secie odbiła się na dyspozycji ekipy z Piły. Podopieczne Jacka Pasińskiego miały spore problemy z przyjęciem piłki co przekładało się na małą ilość ataków. Skutecznie wykorzystywały do zawodniczki Grot Budowlanych Łódź, które wygrały tego seta do 11 i cały mecz 3:0

(25:16; 25:21; 25:11)