Mecze PTPS Piła w europejskich pucharach

1999/2000 – PTPS Nafta Piła w Pucharze Europy

W ARKE POLLUX OLDENZAAL (HOLANDIA) 3:2
D SLAVIA BRATYSŁAWA (SŁOWACJA) 3:0
W FILATHLITIK VRILISSIA (GRECJA) 1:3
W ECZACIBASI STAMBUŁ (TURCJA) 0:3
D CV TENERYFA (HISZPANIA) 3:0
W KARCHER HERENTALS (BELGIA) 3:2
D OLYMP PRAGA (CZECHY) 3:0

Final Four w Bursie (Turcja)

FOPPAPEDRETTI BERGAMO (WŁOCHY) 0:3
ECZACIBASI STAMBUŁ (TURCJA) 1:3

 

2000/2001 – PTPS Nafta Piła w Pucharze Europy

W RC CANNES (FRANCJA) 0:3
D CAPOSUD REGGIO DI CALABRIA (WŁOCHY) 2:3
D FILATHLITIKOS SALONIKI (GRECJA) 3:0
W FILATHLITIKOS SALONIKI (GRECJA) 0:3
W CAPOSUD REGGIO DI CALABRIA (WŁOCHY) 0:3
D RC CANNES (FRANCJA) 3:1

 

2001/2002 -PTPS Nafta Piła w Pucharze Europy

W DAMESA BURGOS (HISZPANIA) 1:3
D URAŁOCZKA JEKATERINBURG (ROSJA) 0:3
D SCHWERINER SC (NIEMCY) 3:0
W SCHWERINER SC (NIEMCY) 3:1
W URAŁOCZKA JEKATERINBURG (ROSJA) 1:3
D DAMESA BURGOS (HISZPANIA) 3:0
1/4 finału
D RC CANNES (FRANCJA) 3:2
W RC CANNES (FRANCJA) 0:3

 

2002/2003 – PTPS Nafta Piła w Pucharze Europy

W MLADOST’ ZAGRZEB (CHORWACJA) 3:0
D RC CANNES (FRANCJA) 3:1
W CRVENA ZVEZDA BELGRAD (JUGOSŁAWIA) 3:0
D CRVENA ZVEZDA BELGRAD (JUGOSŁAWIA) 3:0
W RC CANNES (FRANCJA) 0:3
D MLADOST’ ZAGRZEB (CHORWACJA) 3:0
1/4 finału
D URAŁOCZKA JEKATERINBURG (ROSJA) 2:3
W URAŁOCZKA JEKATERINBURG (ROSJA) 0:3

 

2003/2004 – PTPS Nafta Piła w Top Teams

D FILATHLITKOS SALONIKI (GRECJA) 3:1
W FILATHLITIKOS SALONIKI (GRECJA) 1:3

 

2004/2005 -PTPS Nafta Piła w Challenge Cup
turniej w Baranowiczach

SKUP OŁOMUNIEC (CZECHY) 3:1
SKUP OŁOMUNIEC (CZECHY) 3:1
SKUP OŁOMUNIEC (CZECHY) 3:1
1/8 finału
W VBC RIOM (FRANCJA) 2:3
D VBC RIOM (FRANCJA) 3:0
1/4 finału
W SIRIO PERUGIA (WŁOCHY) 1:3
D SIRIO PERUGIA (WŁOCHY) 0:3

2005/2006 – PTPS Nafta Piła w Challenge Cup
turniej w Bukareszcie

RAPID BUKARESZT (RUMUNIA) 0:3
CRVENA ZVEZDA BELGRAD (SERBIA) 3:2
VFM FRANCHES-MONTAGNES (SZWAJCARIA) 3:1

 

2006/2007 – PTPS Nafta Piła w Challenge Cup
turniej w Pile

GAŁYCZANKA TARNOPOL (UKRAINA) 3:0
SPARKASSE KLAGENFURT (AUSTRIA) 3:0
GAZELEC BEZIERS (FRANCJA) 3:1
1/8 finału
D TÜRK TELEKOM ANKARA (TURCJA) 3:0
W TÜRK TELEKOM ANKARA (TURCJA) 0:3
1/4 finału
W ASYSTEL NOVARA (WŁOCHY) 0:3
D ASYSTEL NOVARA (WŁOCHY) 2:3

2007/2008 – PTPS Nafta Piła w LM

D JESSI (WŁOCHY) 1:3
W RIJEKA (CHORWACJA) 1:3
D RC CANNES (FRANCJA) 3:2
W RC CANNES (FRANCJA) 3:0
D RIJEKA (CHORWACJA) 3:0
W  JESSI (WŁOCHY) 0:3
1/4 finału
W ODINCOVO (ROSJA) 3:0
D ODINCOVO (ROSJA) 1:3

 

2008/2009 PTPS Farmutil Piła w LM

W Sirio Perugia (Włochy) 3:2
D Zariechie Odincovo (Rosja) 1:3
W Dela Martinus Amstelveen ( Holandia) 3:1
D Dela Martinus Amstelveen ( Holandia) 3:1
W Zariechie Odincovo (Rosja) 0:3
D Sirio Perugia (Włochy) 3:2
1/8 finału
D Foppapedretti Bergamo ( Włochy) 0:3
W Foppapedretti Bergamo ( Włochy) 0:3

 

2009/2010 PTPS Piła w  Pucharze CEV

1/16 finału
D Volero Zurych (Szwajcaria) 3:2
W Volero Zurych (Szwajcaria) 2:3
1/8 finału
D CS Volei Constanta (Rumunia) 0:3
W CS Volei Constanta (Rumunia) 3:0