TERMINARZ

Terminarz ORLEN Liga 2016/2017

1 kolejka
15.10.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna KS Pałac Bydgoszcz    
15.10.2016 / 17:00 KPS Chemik Police PTPS Piła    
15.10.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Atom Trefl Sopot    
16.10.2016 / 17:00 Impel Wrocław AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski     
16.10.2016 / 20:00 Giacomini Budowlani Toruń ŁKS Commercecon Łódź    
17.10.2016 / 18:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Developres SkyRes Rzeszów    
18.10.2016 / 18:00 KS Budowlani Łódź Legionovia Legionowo    
2 kolejka
22.10.2016 / 15:00 ŁKS Commercecon Łódź Impel Wrocław    
22.10.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna Legionovia Legionowo    
22.10.2016 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
22.10.2016 / 18:00 KS Pałac Bydgoszcz KPS Chemik Police    
23.10.2016 / 14:45 KS Developres SkyRes Rzeszów KS Budowlani Łódź    
23.10.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot PTPS Piła    
24.10.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Giacomini Budowlani Toruń    
3 kolejka
28.10.2016 / 20:15 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna KS Developres SkyRes Rzeszów    
29.10.2016 / 17:00 Giacomini Budowlani Toruń Atom Trefl Sopot    
29.10.2016 / 17:00 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź    
29.10.2016 / 17:00 KPS Chemik Police Legionovia Legionowo    
29.10.2016 / 18:00 PTPS Piła KS Pałac Bydgoszcz    
31.10.2016 / 18:00 Impel Wrocław BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
31.10.2016 / 18:00 KS Budowlani Łódź AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
4 kolejka
05.11.2016 / 17:00 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
06.11.2016 Giacomini Budowlani Toruń Impel Wrocław    
05.11.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo PTPS Piła    
06.11.2016 / 14:45 KS Developres SkyRes Rzeszów KPS Chemik Police    
06.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot KS Pałac Bydgoszcz    
07.11.2016 ŁKS Commercecon Łódź KS Budowlani Łódź    
08.11.2016 / 18:00 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
5 kolejka
12.11.2016 KPS Chemik Police AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
12.11.2016 / 18:00 PTPS Piła KS Developres SkyRes Rzeszów    
13.11.2016 / 17:00 KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo    
12.11.2016 / 17:00 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna ŁKS Commercecon Łódź    
13.11.2016 / 14:45 Atom Trefl Sopot Impel Wrocław    
14.11.2016 / 18:00 KS Budowlani Łódź BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
23.11.2016 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Giacomini Budowlani Toruń    
6 kolejka
17.11.2016 ŁKS Commercecon Łódź KPS Chemik Police    
19.11.2016 KS Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz    
19.11.2016 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski PTPS Piła    
20.11.2016 / 14:45 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
19.11.2016 Giacomini Budowlani Toruń KS Budowlani Łódź    
21.11.2016 / 18:00 Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
20.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo    
7 kolejka
26.11.2016 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot    
26.11.2016 KS Budowlani Łódź Impel Wrocław    
26.11.2016 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna Giacomini Budowlani Toruń    
26.11.2016 PTPS Piła ŁKS Commercecon Łódź    
26.11.2016 KS Pałac Bydgoszcz AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
28.11.2016 / 18:00 Legionovia Legionowo KS Developres SkyRes Rzeszów    
27.11.2016 / 14:45 KPS Chemik Police BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
8 kolejka
30.11.2016 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Legionovia Legionowo    
30.11.2016 ŁKS Commercecon Łódź KS Pałac Bydgoszcz    
30.11.2016 BKS Profi Credit Bielsko-Biała PTPS Piła    
30.11.2016 Giacomini Budowlani Toruń KPS Chemik Police    
30.11.2016 Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
30.11.2016 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Budowlani Łódź    
30.11.2016 / 17:00 Atom Trefl Sopot KS Developres SkyRes Rzeszów    
9 kolejka
03.12.2016 KS Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot    
03.12.2016 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
03.12.2016 KPS Chemik Police Impel Wrocław    
03.12.2016 PTPS Piła Giacomini Budowlani Toruń    
03.12.2016 KS Pałac Bydgoszcz BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
03.12.2016 Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź    
03.12.2016 KS Developres SkyRes Rzeszów AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
10 kolejka
07.12.2016 Atom Trefl Sopot AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
07.12.2016 ŁKS Commercecon Łódź KS Developres SkyRes Rzeszów    
07.12.2016 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Legionovia Legionowo    
07.12.2016 ŁKS Commercecon Łódź KS Pałac Bydgoszcz    
07.12.2016 Impel Wrocław PTPS Piła    
07.12.2016 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KPS Chemik Police    
07.12.2016 KS Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
11 kolejka
10.12.2016 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna Atom Trefl Sopot    
10.12.2016 PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
10.12.2016 KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław    
10.12.2016 Legionovia Legionowo Giacomini Budowlani Toruń    
10.12.2016 KS Developres SkyRes Rzeszów BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
10.12.2016 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ŁKS Commercecon Łódź    
11.12.2016 KPS Chemik Police KS Budowlani Łódź    
12 kolejka
17.12.2016 Atom Trefl Sopot ŁKS Commercecon Łódź    
17.12.2016 BKS Profi Credit Bielsko-Biała AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
17.12.2016 Giacomini Budowlani Toruń KS Developres SkyRes Rzeszów    
17.12.2016 Impel Wrocław Legionovia Legionowo    
17.12.2016 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz    
17.12.2016 KS Budowlani Łódź PTPS Piła    
17.12.2016 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna KPS Chemik Police    
13 kolejka
23.12.2016 KPS Chemik Police Atom Trefl Sopot    
23.12.2016 PTPS Piła Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
23.12.2016 KS Pałac Bydgoszcz KS Budowlani Łódź    
23.12.2016 Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
23.12.2016 KS Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław    
23.12.2016 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Giacomini Budowlani Toruń    
23.12.2016 ŁKS Commercecon Łódź BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
14 kolejka
04.01.2017 Atom Trefl Sopot BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
04.01.2017 ŁKS Commercecon Łódź Giacomini Budowlani Toruń    
04.01.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Impel Wrocław    
04.01.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
04.01.2017 Legionovia Legionowo KS Budowlani Łódź    
04.01.2017 KS Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
04.01.2017 PTPS Piła KPS Chemik Police    
15 kolejka
06.01.2017 Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
07.01.2017 PTPS Piła Atom Trefl Sopot    
07.01.2017 KPS Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz    
07.01.2017 KS Budowlani Łódź KS Developres SkyRes Rzeszów    
07.01.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
07.01.2017 Impel Wrocław ŁKS Commercecon Łódź    
07.01.2017 Giacomini Budowlani Toruń BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
16 kolejka
14.01.2017 Atom Trefl Sopot Giacomini Budowlani Toruń    
14.01.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała Impel Wrocław    
14.01.2017 ŁKS Commercecon Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
14.01.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KS Budowlani Łódź    
14.01.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
14.01.2017 Legionovia Legionowo KPS Chemik Police    
14.01.2017 KS Pałac Bydgoszcz PTPS Piła    
17 kolejka
21.01.2017 KS Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot    
21.01.2017 PTPS Piła Legionovia Legionowo    
21.01.2017 KPS Chemik Police KS Developres SkyRes Rzeszów    
21.01.2017 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
21.01.2017 KS Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź    
21.01.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
21.01.2017 Impel Wrocław Giacomini Budowlani Toruń    
18 kolejka
28.01.2017 Giacomini Budowlani Toruń Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
28.01.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała KS Budowlani Łódź    
28.01.2017 ŁKS Commercecon Łódź Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
28.01.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KPS Chemik Police    
28.01.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów PTPS Piła    
28.01.2017 Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz    
29.01.2017 Impel Wrocław Atom Trefl Sopot    
19 kolejka
11.02.2017 Legionovia Legionowo Atom Trefl Sopot    
11.02.2017 KS Pałac Bydgoszcz KS Developres SkyRes Rzeszów    
11.02.2017 PTPS Piła AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
11.02.2017 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
11.02.2017 KS Budowlani Łódź Giacomini Budowlani Toruń    
11.02.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław    
12.02.2017 KPS Chemik Police ŁKS Commercecon Łódź    
20 kolejka
15.02.2017 Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
15.02.2017 Impel Wrocław KS Budowlani Łódź    
15.02.2017 Giacomini Budowlani Toruń Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
15.02.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała KPS Chemik Police    
15.02.2017 ŁKS Commercecon Łódź PTPS Piła    
15.02.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KS Pałac Bydgoszcz    
15.02.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów Legionovia Legionowo    
21 kolejka
18.02.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów Atom Trefl Sopot    
18.02.2017 Legionovia Legionowo AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
18.02.2017 KS Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź    
18.02.2017 PTPS Piła BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
18.02.2017 KPS Chemik Police Giacomini Budowlani Toruń    
18.02.2017 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna Impel Wrocław    
18.02.2017 KS Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
22 kolejka
25.02.2017 Atom Trefl Sopot KS Budowlani Łódź    
25.02.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
25.02.2017 Impel Wrocław KPS Chemik Police    
25.02.2017 Giacomini Budowlani Toruń PTPS Piła    
25.02.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała KS Pałac Bydgoszcz    
25.02.2017 ŁKS Commercecon Łódź Legionovia Legionowo    
25.02.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski KS Developres SkyRes Rzeszów    
23 kolejka
04.03.2017 AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Atom Trefl Sopot    
04.03.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź    
04.03.2017 Legionovia Legionowo BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
04.03.2017 KS Pałac Bydgoszcz Giacomini Budowlani Toruń    
04.03.2017 PTPS Piła Impel Wrocław    
04.03.2017 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna KS Budowlani Łódź    
05.03.2017 KPS Chemik Police Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
24 kolejka
11.03.2017 Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
11.03.2017 KS Budowlani Łódź KPS Chemik Police    
11.03.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła    
11.03.2017 Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz    
11.03.2017 Giacomini Budowlani Toruń Legionovia Legionowo    
11.03.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała KS Developres SkyRes Rzeszów    
11.03.2017 ŁKS Commercecon Łódź Legionovia Legionowo    
25 kolejka
18.03.2017 ŁKS Commercecon Łódź Atom Trefl Sopot    
18.03.2017 Legionovia Legionowo BKS Profi Credit Bielsko-Biała    
18.03.2017 KS Developres SkyRes Rzeszów Giacomini Budowlani Toruń    
18.03.2017 Legionovia Legionowo Impel Wrocław    
18.03.2017 KS Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza    
18.03.2017 PTPS Piła KS Budowlani Łódź    
18.03.2017 KPS Chemik Police Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna    
26 kolejka
25.03.2017 Atom Trefl Sopot KPS Chemik Police    
25.03.2017 Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna PTPS Piła    
25.03.2017 KS Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz    
25.03.2017 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo    
25.03.2017 Impel Wrocław KS Developres SkyRes Rzeszów    
25.03.2017 Giacomini Budowlani Toruń AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski    
25.03.2017 BKS Profi Credit Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź