Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Trudny mecz przed zawodniczkami Enea PTPS Piła

Zawodniczki Enei PTPS Piła w meczu 4 kolejki Siatkarskiej Ligi Kobiet zagrają u siebie z Mistrzyniami Polski, Chemikiem Police. 

Pilanki po trzech kolejkach plasują się na 10 miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów. Do meczu z zespołem z Polic podchodzę po wyjazdowej porażce 3:0 z zespołem ŁKS-u Łódź. Podopieczne Jacka Pasińskiego liczą jednak, że podobnie jak w meczu z Dąbrową wypełniona hala przy ul. Żeromskiego poniesie je do zwycięstwa i sprawią niespodziankę.

Zawodniczki z Polic po trzech kolejkach są liderem tabeli mając na swoim koncie 9 punktów i tylko jednego przegranego seta w 3 kolejce z zespołem z Muszyny.

Podopieczne Jakuba Głuszaka po przegranym meczu o Super Puchar pokazały, że był to jedynie wypadek przy pracy na początku sezonu, a nie spadek formy. Ekipa z Polic jest też zespołem z najlepszym stosunkiem punktów w LSK.

W ubiegłym sezonie zawodniczki z Polic w obu meczach okazały się silniejsze jednak Pilanki w każdym ze spotkań starały się walczyć jak równy z równym.

Pilanki w okresie przygotowawczym miały okazję trenować wspólnie z zespołem z Polic więc obie ekipy zdążyły już się trochę poznać co powinno zapewnić wszystkim ciekawe widowisko.

Enea PTPS Piła – Chemik Police
05.11.2017r. godz. 18:00
Hala MOSiR Piła
Ul. Żeromskiego 90