Enea PTPS Piła

Mistrz Polski 1998, 1999, 2000, 2001

Zdobywca Pucharu Polski 1999, 2001, 2002, 2007

Waleczne pilanki przegrały w Łodzi

Podopieczne Jacka Pasińskiego w meczu 3 kolejki Ligi Siatkówki Kobiet przegrały w Łodzi z ŁKS-em Commercecon Łódź.

Pilanki po wyrównanym meczu we Wrocławiu i bardzo dobry i wygranym meczu z Dąbrową Górniczą jechały do Łodzi z planem przywiezienia kolejnych trzech punktów.

Pierwszy set był bardzo wyrównany. Pilanki grały dość dobrze i nie pozwalały rozpędzić się zawodniczkom z Łodzi. W końcówce jednak zabrakło trochę zimnej głowy i to ŁKS wygrał pierwszego seta do 23.

Drugi set łudząco przypominał premierowe starcie tego meczu. Pilanki dobrze reagowały na to co robiły zawodniczki z Łodzi i długo nie pozwalały podopiecznym trenera Maska odskoczyć. W końcówce jednak znów zabrakło trochę koncentracji i było już 2:0.

Po dziesięciominutowej przerwie lepiej w mecz weszły zawodniczki zespoły gospodarzy. Łodzianki wypracowały sobie kilku punktowe prowadzenie i mimo, że trener Pasiński starał się reagować nie udało się już odmienić losu seta i pilanki musiały uznać wyższość rywalek przegrywając do 19 i cały mecz 3:0

ŁKS Commercecon Łódź – Enea PTPS Piła 3:0
(25:23; 25:20; 25:19)